Bu site Türkiye'de Havalimanlarına göre uçuş bilgilerini sunmaktadır. Uçuş bilgileri sadece bilgilendirme amaçlı yayımlanmaktadır. En güncel uçuş bilgilerini ilgili havayollarından öğrenebilirsiniz. Havaalanları uçuş bilgileri; iç hatlar uçak geliş/varış ve gidiş/kalkış saatleri. Dış hatlar uçak geliş/varış ve gidiş/kalkış saatleri. Türkiye Havalimanları Adres ve Ulaşım Bilgileri

Atirus Alışveriş Merkezi ile Rishon Lezion Arası Uçakla Kaç Saat Sürer

Uçuş Yolculuk Süresi Hesaplama  » Atirus Alışveriş Merkezi ile Rishon Lezion Arası Uçakla Kaç Saat Sürer

Atirus Alışveriş Merkezi ile Rishon Lezion Arası Uçakla 1 saat 38 dakika sürmektedir. Atirus Alışveriş Merkezi - Rishon Lezion arasındaki uçuş mesafesi 1150 km dir. 1150 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 1 saat 38 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir. Uçuşa ait haritayı da aşağıdaki uçuş haritası kısmından inceleyebilirsiniz.
NOT: Uçuş süreleri hesaplanırken, direkt yani aktarmasız olarak ne kadar zamanda uçulacağı dikkate alınmıştır. Rüzgar ve yükseklik bilgileri ise hesaplamalara katılmamıştır. Aktarmalı uçuşlar için aktarma havalimanlarına tek tek hesap yapmalı ve arada kaybolan aktarma süresini de toplam uçuş süresine katmalısınız. Haritada yaklaşarak varış ve kalkış noktalarını yakından inceleyebilirsiniz. Havalimanı Koordinatlarını da konum işaretlerinin üzerine tıklayarak görebilirsiniz. İyi uçuşlar dileriz.

Atirus Alışveriş Merkezi ile Rishon Lezion Arası Uçuş Haritası, Havalimanı Koordinatları


Kalkış Yeri - Atirus Alışveriş Merkezi Haritası


Varış Yeri - Rishon Lezion HaritasıBooking.com