Bu site Türkiye'de Havalimanlarına göre uçuş bilgilerini sunmaktadır. Uçuş bilgileri sadece bilgilendirme amaçlı yayımlanmaktadır. En güncel uçuş bilgilerini ilgili havayollarından öğrenebilirsiniz. THY Uçuş Bilgileri, TAV Uçuş Bilgileri, Havaalanları uçuş bilgileri; iç hatlar uçak geliş/varış ve gidiş/kalkış saatleri. Dış hatlar uçak geliş/varış ve gidiş/kalkış saatleri. Yurtdışı Ucuz Uçak Bileti | Yurtiçi Ucuz Uçak Bileti Al, Uçak Bileti Sorgulama |

Kars Airport ile İstanbul atatürk havalimanı Arası Uçakla Kaç Saat Sürer

Uçuş Yolculuk Süresi Hesaplama  » Kars Airport ile İstanbul atatürk havalimanı Arası Uçakla Kaç Saat Sürer

Kars Airport ile İstanbul atatürk havalimanı Arası Uçakla 11 saat 13 dakika sürmektedir. Kars Airport, Kars, Türkiye - İstanbul atatürk havalimanı arasındaki uçuş mesafesi 7863 km dir. 7863 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 11 saat 13 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir. Uçuşa ait haritayı da aşağıdaki uçuş haritası kısmından inceleyebilirsiniz.
NOT: Uçuş süreleri hesaplanırken, direkt yani aktarmasız olarak ne kadar zamanda uçulacağı dikkate alınmıştır. Rüzgar ve yükseklik bilgileri ise hesaplamalara katılmamıştır. Aktarmalı uçuşlar için aktarma havalimanlarına tek tek hesap yapmalı ve arada kaybolan aktarma süresini de toplam uçuş süresine katmalısınız. Haritada yaklaşarak varış ve kalkış noktalarını yakından inceleyebilirsiniz. Havalimanı Koordinatlarını da konum işaretlerinin üzerine tıklayarak görebilirsiniz. İyi uçuşlar dileriz.

Kars Airport ile İstanbul atatürk havalimanı Arası Uçuş Haritası, Havalimanı KoordinatlarıBooking.com