Bu site Türkiye'de Havalimanlarına göre uçuş bilgilerini sunmaktadır. Uçuş bilgileri sadece bilgilendirme amaçlı yayımlanmaktadır. En güncel uçuş bilgilerini ilgili havayollarından öğrenebilirsiniz. THY Uçuş Bilgileri, TAV Uçuş Bilgileri, Havaalanları uçuş bilgileri; iç hatlar uçak geliş/varış ve gidiş/kalkış saatleri. Dış hatlar uçak geliş/varış ve gidiş/kalkış saatleri. Yurtdışı Ucuz Uçak Bileti | Yurtiçi Ucuz Uçak Bileti Al, Uçak Bileti Sorgulama |

Esenboga Airport ile BREZİLYA Arası Uçakla Kaç Saat Sürer

Uçuş Yolculuk Süresi Hesaplama  » Esenboga Airport ile BREZİLYA Arası Uçakla Kaç Saat Sürer

Esenboga Airport ile BREZİLYA Arası Uçakla 15 saat 9 dakika sürmektedir. Esenboga Airport, Ankara, Türkiye - BREZİLYA arasındaki uçuş mesafesi 10612 km dir. 10612 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 15 saat 9 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir. Uçuşa ait haritayı da aşağıdaki uçuş haritası kısmından inceleyebilirsiniz.
NOT: Uçuş süreleri hesaplanırken, direkt yani aktarmasız olarak ne kadar zamanda uçulacağı dikkate alınmıştır. Rüzgar ve yükseklik bilgileri ise hesaplamalara katılmamıştır. Aktarmalı uçuşlar için aktarma havalimanlarına tek tek hesap yapmalı ve arada kaybolan aktarma süresini de toplam uçuş süresine katmalısınız. Haritada yaklaşarak varış ve kalkış noktalarını yakından inceleyebilirsiniz. Havalimanı Koordinatlarını da konum işaretlerinin üzerine tıklayarak görebilirsiniz. İyi uçuşlar dileriz.

Esenboga Airport ile BREZİLYA Arası Uçuş Haritası, Havalimanı KoordinatlarıBooking.com