Bu site Türkiye'de Havalimanlarına göre uçuş bilgilerini sunmaktadır. Uçuş bilgileri sadece bilgilendirme amaçlı yayımlanmaktadır. En güncel uçuş bilgilerini ilgili havayollarından öğrenebilirsiniz. Havaalanları uçuş bilgileri; iç hatlar uçak geliş/varış ve gidiş/kalkış saatleri. Dış hatlar uçak geliş/varış ve gidiş/kalkış saatleri. Türkiye Havalimanları Adres ve Ulaşım Bilgileri

İstanbul atatürk ile Katmandu Arası Uçakla Kaç Saat Sürer

Uçuş Yolculuk Süresi Hesaplama  » İstanbul atatürk ile Katmandu Arası Uçakla Kaç Saat Sürer

İstanbul atatürk ile Katmandu Arası Uçakla 7 saat 34 dakika sürmektedir. İstanbul atatürk - Katmandu arasındaki uçuş mesafesi 5304 km dir. 5304 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 7 saat 34 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir. Uçuşa ait haritayı da aşağıdaki uçuş haritası kısmından inceleyebilirsiniz.
NOT: Uçuş süreleri hesaplanırken, direkt yani aktarmasız olarak ne kadar zamanda uçulacağı dikkate alınmıştır. Rüzgar ve yükseklik bilgileri ise hesaplamalara katılmamıştır. Aktarmalı uçuşlar için aktarma havalimanlarına tek tek hesap yapmalı ve arada kaybolan aktarma süresini de toplam uçuş süresine katmalısınız. Haritada yaklaşarak varış ve kalkış noktalarını yakından inceleyebilirsiniz. Havalimanı Koordinatlarını da konum işaretlerinin üzerine tıklayarak görebilirsiniz. İyi uçuşlar dileriz.

İstanbul atatürk ile Katmandu Arası Uçuş Haritası, Havalimanı Koordinatları


Kalkış Yeri - İstanbul atatürk Haritası


Varış Yeri - Katmandu HaritasıBooking.com