Bu site Türkiye'de Havalimanlarına göre uçuş bilgilerini sunmaktadır. Uçuş bilgileri sadece bilgilendirme amaçlı yayımlanmaktadır. En güncel uçuş bilgilerini ilgili havayollarından öğrenebilirsiniz. Havaalanları uçuş bilgileri; iç hatlar uçak geliş/varış ve gidiş/kalkış saatleri. Dış hatlar uçak geliş/varış ve gidiş/kalkış saatleri. Türkiye Havalimanları Adres ve Ulaşım Bilgileri

Doha ile Roma Arası Uçakla Kaç Saat Sürer

Uçuş Yolculuk Süresi Hesaplama  » Doha ile Roma Arası Uçakla Kaç Saat Sürer

Doha ile Roma Arası Uçakla 5 saat 44 dakika sürmektedir. Doha - Roma arasındaki uçuş mesafesi 4019 km dir. 4019 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 5 saat 44 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir. Uçuşa ait haritayı da aşağıdaki uçuş haritası kısmından inceleyebilirsiniz.


NOT: Uçuş süreleri hesaplanırken, direkt yani aktarmasız olarak ne kadar zamanda uçulacağı dikkate alınmıştır. Rüzgar ve yükseklik bilgileri ise hesaplamalara katılmamıştır. Aktarmalı uçuşlar için aktarma havalimanlarına tek tek hesap yapmalı ve arada kaybolan aktarma süresini de toplam uçuş süresine katmalısınız. Haritada yaklaşarak varış ve kalkış noktalarını yakından inceleyebilirsiniz. Havalimanı Koordinatlarını da konum işaretlerinin üzerine tıklayarak görebilirsiniz. İyi uçuşlar dileriz.

Doha ile Roma Arası Uçuş Haritası, Havalimanı Koordinatları


Kalkış Yeri - Doha Haritası


Varış Yeri - Roma HaritasıBooking.com