Bu site Türkiye'de Havalimanlarına göre uçuş bilgilerini sunmaktadır. Uçuş bilgileri sadece bilgilendirme amaçlı yayımlanmaktadır. En güncel uçuş bilgilerini ilgili havayollarından öğrenebilirsiniz. Havaalanları uçuş bilgileri; iç hatlar uçak geliş/varış ve gidiş/kalkış saatleri. Dış hatlar uçak geliş/varış ve gidiş/kalkış saatleri. Türkiye Havalimanları Adres ve Ulaşım Bilgileri

Esenboga Airport ile Flo rida Arası Uçakla Kaç Saat Sürer

Uçuş Yolculuk Süresi Hesaplama  » Esenboga Airport ile Flo rida Arası Uçakla Kaç Saat Sürer

Esenboga Airport ile Flo rida Arası Uçakla 14 saat 5 dakika sürmektedir. Esenboga Airport, Ankara, Türkiye - Flo rida arasındaki uçuş mesafesi 9864 km dir. 9864 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 14 saat 5 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir. Uçuşa ait haritayı da aşağıdaki uçuş haritası kısmından inceleyebilirsiniz.


NOT: Uçuş süreleri hesaplanırken, direkt yani aktarmasız olarak ne kadar zamanda uçulacağı dikkate alınmıştır. Rüzgar ve yükseklik bilgileri ise hesaplamalara katılmamıştır. Aktarmalı uçuşlar için aktarma havalimanlarına tek tek hesap yapmalı ve arada kaybolan aktarma süresini de toplam uçuş süresine katmalısınız. Haritada yaklaşarak varış ve kalkış noktalarını yakından inceleyebilirsiniz. Havalimanı Koordinatlarını da konum işaretlerinin üzerine tıklayarak görebilirsiniz. İyi uçuşlar dileriz.

Esenboga Airport ile Flo rida Arası Uçuş Haritası, Havalimanı Koordinatları


Kalkış Yeri - Esenboga Airport Haritası


Varış Yeri - Flo rida HaritasıBooking.com