Bu site Türkiye'de Havalimanlarına göre uçuş bilgilerini sunmaktadır. Uçuş bilgileri sadece bilgilendirme amaçlı yayımlanmaktadır. En güncel uçuş bilgilerini ilgili havayollarından öğrenebilirsiniz. Havaalanları uçuş bilgileri; iç hatlar uçak geliş/varış ve gidiş/kalkış saatleri. Dış hatlar uçak geliş/varış ve gidiş/kalkış saatleri. Türkiye Havalimanları Adres ve Ulaşım Bilgileri

Istanbul Ataturk Airport ile Akra Arası Uçakla Kaç Saat Sürer

Uçuş Yolculuk Süresi Hesaplama  » Istanbul Ataturk Airport ile Akra Arası Uçakla Kaç Saat Sürer

Istanbul Ataturk Airport ile Akra Arası Uçakla 12 saat 30 dakika sürmektedir. Istanbul Ataturk Airport, Istanbul, Türkiye - Akra arasındaki uçuş mesafesi 8752 km dir. 8752 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 12 saat 30 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir. Uçuşa ait haritayı da aşağıdaki uçuş haritası kısmından inceleyebilirsiniz.


NOT: Uçuş süreleri hesaplanırken, direkt yani aktarmasız olarak ne kadar zamanda uçulacağı dikkate alınmıştır. Rüzgar ve yükseklik bilgileri ise hesaplamalara katılmamıştır. Aktarmalı uçuşlar için aktarma havalimanlarına tek tek hesap yapmalı ve arada kaybolan aktarma süresini de toplam uçuş süresine katmalısınız. Haritada yaklaşarak varış ve kalkış noktalarını yakından inceleyebilirsiniz. Havalimanı Koordinatlarını da konum işaretlerinin üzerine tıklayarak görebilirsiniz. İyi uçuşlar dileriz.

Istanbul Ataturk Airport ile Akra Arası Uçuş Haritası, Havalimanı Koordinatları


Kalkış Yeri - Istanbul Ataturk Airport Haritası


Varış Yeri - Akra HaritasıBooking.com