Bu site Türkiye'de Havalimanlarına göre uçuş bilgilerini sunmaktadır. Uçuş bilgileri sadece bilgilendirme amaçlı yayımlanmaktadır. En güncel uçuş bilgilerini ilgili havayollarından öğrenebilirsiniz. Havaalanları uçuş bilgileri; iç hatlar uçak geliş/varış ve gidiş/kalkış saatleri. Dış hatlar uçak geliş/varış ve gidiş/kalkış saatleri. Türkiye Havalimanları Adres ve Ulaşım Bilgileri

Sivas Airport ile Şanlıurfa Arası Uçakla Kaç Saat Sürer

Uçuş Yolculuk Süresi Hesaplama  » Sivas Airport ile Şanlıurfa Arası Uçakla Kaç Saat Sürer

Sivas Airport ile Şanlıurfa Arası Uçakla 0 saat 28 dakika sürmektedir. Sivas Airport, Sivas, Türkiye - Şanlıurfa arasındaki uçuş mesafesi 337 km dir. 337 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 0 saat 28 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir. Uçuşa ait haritayı da aşağıdaki uçuş haritası kısmından inceleyebilirsiniz.


NOT: Uçuş süreleri hesaplanırken, direkt yani aktarmasız olarak ne kadar zamanda uçulacağı dikkate alınmıştır. Rüzgar ve yükseklik bilgileri ise hesaplamalara katılmamıştır. Aktarmalı uçuşlar için aktarma havalimanlarına tek tek hesap yapmalı ve arada kaybolan aktarma süresini de toplam uçuş süresine katmalısınız. Haritada yaklaşarak varış ve kalkış noktalarını yakından inceleyebilirsiniz. Havalimanı Koordinatlarını da konum işaretlerinin üzerine tıklayarak görebilirsiniz. İyi uçuşlar dileriz.

Sivas Airport ile Şanlıurfa Arası Uçuş Haritası, Havalimanı Koordinatları


Kalkış Yeri - Sivas Airport Haritası


Varış Yeri - Şanlıurfa HaritasıBooking.com