Bu site Türkiye'de Havalimanlarına göre uçuş bilgilerini sunmaktadır. Uçuş bilgileri sadece bilgilendirme amaçlı yayımlanmaktadır. En güncel uçuş bilgilerini ilgili havayollarından öğrenebilirsiniz. Havaalanları uçuş bilgileri; iç hatlar uçak geliş/varış ve gidiş/kalkış saatleri. Dış hatlar uçak geliş/varış ve gidiş/kalkış saatleri. Türkiye Havalimanları Adres ve Ulaşım Bilgileri

Çin fuzhou ile Tayvan Taipei Arası Uçakla Kaç Saat Sürer

Uçuş Yolculuk Süresi Hesaplama  » Çin fuzhou ile Tayvan Taipei Arası Uçakla Kaç Saat Sürer

Çin fuzhou ile Tayvan Taipei Arası Uçakla 0 saat 21 dakika sürmektedir. Çin fuzhou - Tayvan Taipei arasındaki uçuş mesafesi 256 km dir. 256 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 0 saat 21 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir. Uçuşa ait haritayı da aşağıdaki uçuş haritası kısmından inceleyebilirsiniz.


NOT: Uçuş süreleri hesaplanırken, direkt yani aktarmasız olarak ne kadar zamanda uçulacağı dikkate alınmıştır. Rüzgar ve yükseklik bilgileri ise hesaplamalara katılmamıştır. Aktarmalı uçuşlar için aktarma havalimanlarına tek tek hesap yapmalı ve arada kaybolan aktarma süresini de toplam uçuş süresine katmalısınız. Haritada yaklaşarak varış ve kalkış noktalarını yakından inceleyebilirsiniz. Havalimanı Koordinatlarını da konum işaretlerinin üzerine tıklayarak görebilirsiniz. İyi uçuşlar dileriz.

Çin fuzhou ile Tayvan Taipei Arası Uçuş Haritası, Havalimanı Koordinatları


Kalkış Yeri - Çin fuzhou Haritası


Varış Yeri - Tayvan Taipei HaritasıBooking.com