Bu site Türkiye'de Havalimanlarına göre uçuş bilgilerini sunmaktadır. Uçuş bilgileri sadece bilgilendirme amaçlı yayımlanmaktadır. En güncel uçuş bilgilerini ilgili havayollarından öğrenebilirsiniz. Havaalanları uçuş bilgileri; iç hatlar uçak geliş/varış ve gidiş/kalkış saatleri. Dış hatlar uçak geliş/varış ve gidiş/kalkış saatleri. Türkiye Havalimanları Adres ve Ulaşım Bilgileri

Istanbul Ataturk Airport ile Congonhas Airport Arası Uçakla Kaç Saat Sürer

Uçuş Yolculuk Süresi Hesaplama  » Istanbul Ataturk Airport ile Congonhas Airport Arası Uçakla Kaç Saat Sürer

Istanbul Ataturk Airport ile Congonhas Airport Arası Uçakla 15 saat 7 dakika sürmektedir. Istanbul Ataturk Airport, Istanbul, Türkiye - Congonhas Airport, Sao Paulo, Brezilya arasındaki uçuş mesafesi 10592 km dir. 10592 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 15 saat 7 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir. Uçuşa ait haritayı da aşağıdaki uçuş haritası kısmından inceleyebilirsiniz.


NOT: Uçuş süreleri hesaplanırken, direkt yani aktarmasız olarak ne kadar zamanda uçulacağı dikkate alınmıştır. Rüzgar ve yükseklik bilgileri ise hesaplamalara katılmamıştır. Aktarmalı uçuşlar için aktarma havalimanlarına tek tek hesap yapmalı ve arada kaybolan aktarma süresini de toplam uçuş süresine katmalısınız. Haritada yaklaşarak varış ve kalkış noktalarını yakından inceleyebilirsiniz. Havalimanı Koordinatlarını da konum işaretlerinin üzerine tıklayarak görebilirsiniz. İyi uçuşlar dileriz.

Istanbul Ataturk Airport ile Congonhas Airport Arası Uçuş Haritası, Havalimanı Koordinatları


Kalkış Yeri - Istanbul Ataturk Airport Haritası


Varış Yeri - Congonhas Airport HaritasıBooking.com