Bu site Türkiye'de Havalimanlarına göre uçuş bilgilerini sunmaktadır. Uçuş bilgileri sadece bilgilendirme amaçlı yayımlanmaktadır. En güncel uçuş bilgilerini ilgili havayollarından öğrenebilirsiniz. Havaalanları uçuş bilgileri; iç hatlar uçak geliş/varış ve gidiş/kalkış saatleri. Dış hatlar uçak geliş/varış ve gidiş/kalkış saatleri. Türkiye Havalimanları Adres ve Ulaşım Bilgileri

Salzburg mozart airport ile Dubai airport Arası Uçakla Kaç Saat Sürer

Uçuş Yolculuk Süresi Hesaplama  » Salzburg mozart airport ile Dubai airport Arası Uçakla Kaç Saat Sürer

Salzburg mozart airport ile Dubai airport Arası Uçakla 6 saat 22 dakika sürmektedir. Salzburg mozart airport - Dubai airport arasındaki uçuş mesafesi 4464 km dir. 4464 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 6 saat 22 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir. Uçuşa ait haritayı da aşağıdaki uçuş haritası kısmından inceleyebilirsiniz.


NOT: Uçuş süreleri hesaplanırken, direkt yani aktarmasız olarak ne kadar zamanda uçulacağı dikkate alınmıştır. Rüzgar ve yükseklik bilgileri ise hesaplamalara katılmamıştır. Aktarmalı uçuşlar için aktarma havalimanlarına tek tek hesap yapmalı ve arada kaybolan aktarma süresini de toplam uçuş süresine katmalısınız. Haritada yaklaşarak varış ve kalkış noktalarını yakından inceleyebilirsiniz. Havalimanı Koordinatlarını da konum işaretlerinin üzerine tıklayarak görebilirsiniz. İyi uçuşlar dileriz.

Salzburg mozart airport ile Dubai airport Arası Uçuş Haritası, Havalimanı Koordinatları


Kalkış Yeri - Salzburg mozart airport Haritası


Varış Yeri - Dubai airport HaritasıBooking.com